Novinky

Nová, moderní jarní klasická kolekce od Efvy Attling

10.04.2012 • trvalý odkaz na zprávičku

news

Jarní kolekce Efvy Attling nabízí šest moderních klasických obrub. Kolekce obsahuje styly z acetátu a kovu, ve všech barvách od Havanské hnědé až po ženský světle růžový acetát.

"Umožňuji můžům, aby byli muži a ženám, aby byli okouzlujícími ženami, stejně tak pokračuji v trendu stylu padesátých a šedesátych let i v této jarní kolekci 2011. Pro lidi, kteří toto chtějí zohlednit při svém výběru brýlí, máme v této kolekci několik výrazných kandidátů.," říká Efva. "Podívejte se například na styl Twisted, které jsou nástupcem slunečních brýlí stejného jména z podzimní kolekce 2010. Je to opravdu velmi ženský, Holywoodem inspirovaný, styl s jemně zakřivenými hranami a podmanivou zkroucenou obrubou.

"Styl Beverly je také inspirován Amerikou padesátých a šedesátých ket s jemným, ženským čelem. Tyto růžové obruby jsou mé vůbec nejoblíbeněnjší," říká Efva.

Rolf je styl navržený jako uvolněný, klasický styl s výrazně můžskými rysy. Pro ty, kdo chtějí plavat proti proudu a být více "unisex", je styl Ricky dobrou volbou, zatímco pro ty, kteří mají rádi kolekce Efvy Attling pro její spojení se světem šperků raději šáhnou po stylu Spikes se vzorem diamantů. "Jako návrhář brýlí jsem získala velké množství zákazníků, kteří rádi nosí můj styl. Kombinace módních, trendy detailů s orientací na klasický styl, je to co mí zákazníci opravdu chtějí. Chtějí mít brýle, které jsou módní, ale zároveň zůstanou stylovými velmi dlouhou dobu a to oni velmi oceňují," říká Efva.

Volně přeloženo. Zdroj: Scandinavian Eyewear